Palaa edelliselle sivulle



Ryhmän LITA19A viikko 14

Maanantai 30.03.2020

10:00 - 11:45
Frami F408 (kielistudio 32)
Saksa 2 LT00CG59-3001
Paula Välimäki
LITA19A
LITA19B


12:15 - 14:00
Frami F248 (boxi 8)
Frami F249 (boxi 10)
Frami F250 (boxi 8)
Frami F251 (boxi 8)
Frami F346 (boxi 8)
Frami F347 (boxi 10)
Frami F348 (boxi 8)
Frami F349 (boxi 8)
Frami F442 (boxi 8)
Frami F443 (boxi 10)
Frami F444 (boxi 10)
Frami F445 (boxi 8)
Frami F446 (boxi 8)
Frami F412 (ryhmätyö25/teoria 28)
Frami F308 (teoria 48)
Frami F209 (auditorio 120)
Yritystoiminnan analysointi ja kehittäminen LTYP104-3004
Merja Juppo
Sami Kautto
Kristiina Mutka-Vierula
Juhani Palomäki
Kim Leppänen
LITA19A
LITA19B
LITA19C
LITA19D


14:00 - 16:00
Frami F248 (boxi 8)
Frami F249 (boxi 10)
Frami F250 (boxi 8)
Frami F251 (boxi 8)
Frami F346 (boxi 8)
Frami F347 (boxi 10)
Frami F348 (boxi 8)
Frami F349 (boxi 8)
Frami F442 (boxi 8)
Frami F443 (boxi 10)
Frami F444 (boxi 10)
Frami F445 (boxi 8)
Frami F446 (boxi 8)
Frami F412 (ryhmätyö25/teoria 28)
Frami F308 (teoria 48)
Yritystoiminnan analysointi ja kehittäminen LTYP104-3004
Merja Juppo
Sami Kautto
Kristiina Mutka-Vierula
Juhani Palomäki
Kim Leppänen
LITA19A
LITA19B
LITA19C
LITA19D


Tiistai 31.03.2020

10:00 - 11:45
Frami F410 (atk 34)
Tieto- ja viestintätekniikan jatkokurssi LTYA106-3018
Marja Erkkilä
LITA19A


12:15 - 14:00
Frami F209 (auditorio 120)
Yritystoiminnan analysointi ja kehittäminen LTYP104-3004 / Laskentatoimi
Juhani Palomäki
LITA19A
LITA19B


Keskiviikko 01.04.2020

08:00 - 10:00
Frami F248 (boxi 8)
Frami F249 (boxi 10)
Frami F250 (boxi 8)
Frami F251 (boxi 8)
Frami F346 (boxi 8)
Frami F347 (boxi 10)
Frami F348 (boxi 8)
Frami F349 (boxi 8)
Frami F442 (boxi 8)
Frami F443 (boxi 10)
Frami F444 (boxi 10)
Frami F445 (boxi 8)
Frami F446 (boxi 8)
Frami F412 (ryhmätyö25/teoria 28)
Frami F308 (teoria 48)
Frami F128 (auditorio 248)
Yritystoiminnan analysointi ja kehittäminen LTYP104-3004
Merja Juppo
Sami Kautto
Kristiina Mutka-Vierula
Juhani Palomäki
Kim Leppänen
LITA19A
LITA19B
LITA19C
LITA19D


10:00 - 11:45
Frami F248 (boxi 8)
Frami F249 (boxi 10)
Frami F250 (boxi 8)
Frami F251 (boxi 8)
Frami F346 (boxi 8)
Frami F347 (boxi 10)
Frami F348 (boxi 8)
Frami F349 (boxi 8)
Frami F442 (boxi 8)
Frami F443 (boxi 10)
Frami F444 (boxi 10)
Frami F445 (boxi 8)
Frami F446 (boxi 8)
Frami F412 (ryhmätyö25/teoria 28)
Frami F308 (teoria 48)
Yritystoiminnan analysointi ja kehittäminen LTYP104-3004
Merja Juppo
Sami Kautto
Kristiina Mutka-Vierula
Juhani Palomäki
Kim Leppänen
LITA19A
LITA19B
LITA19C
LITA19D


12:15 - 14:00
Frami F311 (teoria 48)
Projektitoiminnan perusteet YPO2C3-3084
Leo Sippola
LITA19A


Torstai 02.04.2020

10:00 - 11:45
Frami F408 (kielistudio 32)
Saksa 2 LT00CG59-3001
Paula Välimäki
LITA19A
LITA19B


12:15 - 14:00
Frami F212 (teoria 55)
Talousmatematiikka LTYP106-3021
Leo Sippola
LITA19A


14:15 - 16:00
Frami F310 (teoria 48)
English at Work 1 LT00CG53-3002
Kaija-Liisa Kivimäki
LITA19A


Perjantai 03.04.2020

Lauantai 04.04.2020