Return to previous page



Group LITA19C, week 07

Monday 10.02.2020

08:00 - 11:45
Frami F248 (boxi 8)
Frami F249 (boxi 10)
Frami F250 (boxi 8)
Frami F251 (boxi 8)
Frami F346 (boxi 8)
Frami F347 (boxi 10)
Frami F348 (boxi 8)
Frami F349 (boxi 8)
Frami F442 (boxi 8)
Frami F443 (boxi 10)
Frami F444 (boxi 10)
Frami F445 (boxi 8)
Frami F446 (boxi 8)
Frami F412 (ryhmätyö25/teoria 28)
Frami F308 (teoria 48)
Frami F209 (auditorio 120)
Yritystoiminnan ylläpito ja kasvattaminen LTYP103-3009
Merja Juppo
Sami Kautto
Kristiina Mutka-Vierula
Juhani Palomäki
Kim Leppänen
LITA19A
LITA19B
LITA19C
LITA19D


12:15 - 14:00
Frami F411 (atk 34)
Yritystoiminnan ylläpito ja kasvattaminen LTYP103-3009 / Tieto- ja viestintätekniikka
Osmo Mäkiniemi
LITA19A
LITA19B
LITA19C
LITA19D


Tuesday 11.02.2020

10:00 - 11:45
Frami F408 (kielistudio 32)
Ruotsia amk-opintoihin LTVVO101-3019
Paula Välimäki
LITA19C


12:15 - 14:00
Frami F411 (atk 34)
Tieto- ja viestintätekniikan jatkokurssi LTYA106-3020
Marja Erkkilä
LITA19C


Wednesday 12.02.2020

08:00 - 10:00
Frami F248 (boxi 8)
Frami F249 (boxi 10)
Frami F250 (boxi 8)
Frami F251 (boxi 8)
Frami F346 (boxi 8)
Frami F347 (boxi 10)
Frami F348 (boxi 8)
Frami F349 (boxi 8)
Frami F442 (boxi 8)
Frami F443 (boxi 10)
Frami F444 (boxi 10)
Frami F445 (boxi 8)
Frami F446 (boxi 8)
Frami F412 (ryhmätyö25/teoria 28)
Frami F308 (teoria 48)
Frami F209 (auditorio 120)
Frami F144 (lasipalatsi 120)
Yritystoiminnan ylläpito ja kasvattaminen LTYP103-3009
Merja Juppo
Sami Kautto
Kristiina Mutka-Vierula
Juhani Palomäki
Kim Leppänen
LITA19A
LITA19B
LITA19C
LITA19D


10:00 - 11:45
Frami F248 (boxi 8)
Frami F249 (boxi 10)
Frami F250 (boxi 8)
Frami F251 (boxi 8)
Frami F346 (boxi 8)
Frami F347 (boxi 10)
Frami F348 (boxi 8)
Frami F349 (boxi 8)
Frami F442 (boxi 8)
Frami F443 (boxi 10)
Frami F444 (boxi 10)
Frami F445 (boxi 8)
Frami F446 (boxi 8)
Frami F412 (ryhmätyö25/teoria 28)
Frami F308 (teoria 48)
Frami F144 (lasipalatsi 120)
Yritystoiminnan ylläpito ja kasvattaminen LTYP103-3009
Merja Juppo
Sami Kautto
Kristiina Mutka-Vierula
Juhani Palomäki
Kim Leppänen
LITA19A
LITA19B
LITA19C
LITA19D


12:15 - 13:00
Frami F209 (auditorio 120)
Opiskelu ammattikorkeakoulussa XX00CG82-3008
Johanna Koivula
Osmo Mäkiniemi
LITA19A
LITA19B
LITA19C
LITA19D


Thursday 13.02.2020

10:00 - 11:45
Frami F209 (auditorio 120)
Asiakaspalvelu menestystekijänä LTYA101-3012
Kristiina Mutka-Vierula
Kim Leppänen
LITA19A
LITA19B
LITA19C
LITA19D


12:15 - 14:00
Frami F209 (auditorio 120)
Yritystoiminnan ylläpito ja kasvattaminen LTYP103-3009 / Laskentatoimi
Juhani Palomäki
LITA19C
LITA19D


14:15 - 17:00
Frami F309 (teoria 48)
Espanja 2 / Spanish 2 KD07CYES111-3012
Ilpo Kempas
LITA19C
VVO


Friday 14.02.2020

08:00 - 09:45
Frami F408 (kielistudio 32)
Ruotsia amk-opintoihin LTVVO101-3019
Paula Välimäki
LITA19C


10:00 - 11:45
Frami F209 (auditorio 120)
Yritystoiminnan ylläpito ja kasvattaminen LTYP103-3009 / Laskentatoimi
Juhani Palomäki
LITA19C
LITA19D


12:15 - 14:00
Frami F209 (auditorio 120)
Asiakaspalvelu menestystekijänä LTYA101-3012
Kristiina Mutka-Vierula
Kim Leppänen
LITA19A
LITA19B
LITA19C
LITA19D


14:15 - 16:00
Frami F110 (auditorio 98)
Yritystoiminnan ylläpito ja kasvattaminen LTYP103-3009 / Oikeustiede
Marja Salonen
LITA19C
LITA19D


Saturday 15.02.2020