Return to previous page



Group AGRO20A, week 38

Monday 14.09.2020

11:00 - 13:00
Frami A420.5 (teoria 28)
Kasvutekijät ja kasvin kasvu 9A00BW61-3003
Jori Lahti
AGRO20A


13:15 - 14:00
Frami A440.2 (teoria 56)
Opiskelu ammattikorkeakoulussa XX00CG82-3039
Opiskelijapalvelut Nimeämätön
Anu Katila
Maria Hemminki
Päivi Vähäsalo
Hanna-Mari Rintala
AGRO20A
AGRO20B


Tuesday 15.09.2020

08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Juha Tiainen
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 2


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Anna Tall
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 1


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jori Lahti
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 3


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Marjo Latva-Kyyny
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 4


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Anna Tall
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 3


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Marjo Latva-Kyyny
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 2


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jori Lahti
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 1


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Juha Tiainen
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 4


16:00 - 20:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jussi-Matti Kallio
AGRO20B
AGRO20A


Wednesday 16.09.2020

07:45 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Marjo Latva-Kyyny
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 1


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jori Lahti
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 2


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Anna Tall
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 4


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Juha Tiainen
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 3


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Juha Tiainen
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 1


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Anna Tall
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 2


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jori Lahti
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 4


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Marjo Latva-Kyyny
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 3


16:00 - 20:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jussi-Matti Kallio
AGRO20B
AGRO20A


Thursday 17.09.2020

08:00 - 11:45
Frami A420.5 (teoria 28)
Tieto- ja viestintätekniikka YP00BW25-3004
Marja Erkkilä
AGRO20A


12:15 - 15:00
Frami A420.5 (teoria 28)
Kasvutekijät ja kasvin kasvu 9A00BW61-3003
Arja Nykänen
AGRO20A
Maaperä ja lannoitus

15:15 - 18:00
Frami A420.5 (teoria 28)
Viestintätaidot YPO3A3-3128
Elisa Kannasto
AGRO20A


Friday 18.09.2020

08:00 - 10:45
Frami A420.5 (teoria 28)
Kasvutekijät ja kasvin kasvu 9A00BW61-3003
Anna Tall
AGRO20A


11:00 - 13:00
Frami A420.5 (teoria 28)
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Anu Latva-Reinikka
AGRO20A


13:15 - 15:00
Frami A420.5 (teoria 28)
Kasvutekijät ja kasvin kasvu 9A00BW61-3003
Jori Lahti
AGRO20A


Saturday 19.09.2020