Return to previous page



Group AGRO20B, week 38

Monday 14.09.2020

08:00 - 10:45
Frami A450.1 (teoria 30)
Kasvutekijät ja kasvin kasvu 9A00BW61-3004
Arja Nykänen
AGRO20B
Maaperä ja lannoitus

11:00 - 13:00
Frami A440.2 (teoria 56)
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Anu Latva-Reinikka
AGRO20B
Oma tietokone mukaan

13:15 - 14:00
Frami A440.2 (teoria 56)
Opiskelu ammattikorkeakoulussa XX00CG82-3039
Opiskelijapalvelut Nimeämätön
Anu Katila
Maria Hemminki
Päivi Vähäsalo
Hanna-Mari Rintala
AGRO20A
AGRO20B


Tuesday 15.09.2020

08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Juha Tiainen
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 2


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Anna Tall
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 1


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jori Lahti
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 3


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Marjo Latva-Kyyny
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 4


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Anna Tall
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 3


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Marjo Latva-Kyyny
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 2


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jori Lahti
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 1


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Juha Tiainen
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 4


16:00 - 20:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jussi-Matti Kallio
AGRO20B
AGRO20A


Wednesday 16.09.2020

07:45 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Marjo Latva-Kyyny
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 1


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jori Lahti
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 2


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Anna Tall
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 4


08:00 - 12:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Juha Tiainen
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 3


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Juha Tiainen
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 1


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Anna Tall
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 2


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jori Lahti
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 4


12:00 - 16:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Marjo Latva-Kyyny
AGRO20B
AGRO20A
Pienryhmä 3


16:00 - 20:00
Maaseutu toimintaympäristönä 9A00BW67-3004
Jussi-Matti Kallio
AGRO20B
AGRO20A


Thursday 17.09.2020

08:00 - 11:00
Frami A520.6 (teoria 48)
Kasvutekijät ja kasvin kasvu 9A00BW61-3004
Anna Tall
AGRO20B


11:00 - 12:00
Frami A520.7 (teoria 42)
Opiskelu ammattikorkeakoulussa XX00CG82-3041
Anu Katila
AGRO20B
Muistiinpanot + muisti

12:00 - 16:00
Frami A520.7 (teoria 42)
Tieto- ja viestintätekniikka YP00BW25-3005
Marja Erkkilä
AGRO20B


Friday 18.09.2020

08:00 - 10:00
Frami A420.2 (teoria 34)
Kasvutekijät ja kasvin kasvu 9A00BW61-3004
Jori Lahti
AGRO20B
Muokkaus ja vesitalouden hallinta

10:00 - 14:00
Frami A420.2 (teoria 34)
Tieto- ja viestintätekniikka YP00BW25-3005
Marja Erkkilä
AGRO20B


14:00 - 17:00
Frami A420.2 (teoria 34)
Viestintätaidot YPO3A3-3129
Elisa Kannasto
AGRO20B


Saturday 19.09.2020